Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
(1015 niezalogowanych)
7 Postów
marcin pawlak
(marcinpawlak)
Wiking
Poczekajcie jeszcze chwile a zobaczycie jak powstanie szybko Partia Nacjonalistyczna . Zobaczcie +Francjia+ Wegry+ Grecja+ juz w Polsce, zaraz beda kolejne kraje. Czesc niemcow blok wschodni juz by chcieli powrotu ss.
Mlodzi Norwegowie sie denerwoja az wyjdzie z worka i skoncza sie pierdolic. To jest kwestia czasu.
Kierune Rosja zamieszki ja Imigrant zabil Rosjianina. +Zaraz to bedzie tutaj. Daje mlodym Norwega )rodzinnym od pokolen)czas max. 3 lata.
Wiem bo w pracy mam znajomych norkow i widze jak sie witaja

Więcej informacji: www.mojanorwegia.pl/czytelnia/walka_z_ra...ntForm#ixzz2jo5Dmz6B
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
124 Posty

(Janin)
Stały Bywalec
marcinpawlak napisał:
Poczekajcie jeszcze chwile a zobaczycie jak powstanie szybko Partia Nacjonalistyczna . Zobaczcie +Francjia+ Wegry+ Grecja+ juz w Polsce, zaraz beda kolejne kraje. Czesc niemcow blok wschodni juz by chcieli powrotu ss.
Mlodzi Norwegowie sie denerwoja az wyjdzie z worka i skoncza sie pierdolic. To jest kwestia czasu.
Kierune Rosja zamieszki ja Imigrant zabil Rosjianina. +Zaraz to bedzie tutaj. Daje mlodym Norwega )rodzinnym od pokolen)czas max. 3 lata.
Wiem bo w pracy mam znajomych norkow i widze jak sie witaja

Więcej informacji: www.mojanorwegia.pl/czytelnia/walka_z_ra...ntForm#ixzz2jo5Dmz6B


Nie doczekasz sie tego...nie w kraju leniwych ciot..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
moze nie leniwi ale strachliwi na pewno
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Keri H
(keri103)
Wiking
Jaka deportacja?? Wypuscic go na ulece z tabliczka, co zrobil. Mlodzi by sie nim zajeli.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Nasti Basti
(nastyboy)
Wiking
Religie w Sudanie poludniowym:
chrześcijaństwo – 58,5%:
katolicyzm – 33,5%
protestantyzm – 13,9% (głównie: baptyści)
anglikanizm – 8,5%
niezależne kościoły – 2,6%
tradycyjne religie plemienne – 35%
islam – 6,3%
niereligijni – 0,3%
Świadkowie Jehowy – 0,01%

Wiec malo prawdopodobne ze to byl islamista.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(RafalJunoszaPiotrowski)
Wiking
Skąd te dane a propos rozkładu wyznawców religii? Po zsumowaniu wychodzi 164,61% I odkąd katolicyzm i protestantyzm są "poza" chrześcijaństwem? Nie ośmieszaj się, gościu...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok